Dostępne dane dowodzą, że problemy z erekcją dotyczą coraz większej liczby mężczyzn, w tym również mężczyzn w wieku nieco ponad 20 lat. Specjaliści wskazują wiele czynników, które mogą w negatywny sposób wpływać na naszą sprawność seksualną, zarówno w zakresie samej czynności członka, jak też poziomu libido.

Warto więc mieć świadomość, że problemy z osiągnięciem wzwodu lub jego jakością bardzo często wynikają z przyczyn złożonych, tj. wzajemnego nakładania się na siebie kilku różnych czynników. Z tego powodu, również działania mające na celu poprawę ogólnej sprawności seksualnej powinny cechować się charakterem kompleksowym, który będzie uwzględniał kilka różnych płaszczyzn problemu.

Problemy z erekcją: możliwe przyczyny

Najczęstsze przyczyny problemów z erekcją to przede wszystkim:

  • 1. Brak w codziennej diecie określonych substancji odżywczych
  • 2. Ogólne obniżenie poziomu sił witalnych organizmu, wynikające na przykład z intensywnego trybu życia lub stałego zmęczenia
  • 3. Zaburzone procesy dopływu krwi do członka
  • 4. Obniżone libido

Niestety, samo wyliczenie możliwych przyczyn problemów z erekcją to jeszcze nie wszystko. Należy pamiętać o tym, że każdy organizm jest inny, co oznacza, że w konkretnym przypadku kluczową rolę może odgrywać np. nieprawidłowy dopływ krwi do członka, natomiast w innym: obniżenie poziomu ogólnej witalności organizmu. Na dobrą sprawę, przeważnie nie jesteśmy w stanie dokładnie określić, jakie konkretnie czynniki powodują problemy z erekcją w naszej sytuacji. Z tego powodu, standardowe tabletki na erekcję mogą nie stanowić wystarczającego rozwiązania, podobnie jak zmiana trybu życia.

Oczywiście, takie czynniki, jak codzienna dieta, odpowiednia ilość snu, redukcja stresu czy regularna aktywność fizyczna wykazują bardzo duży wpływ na sprawność seksualną. Wielu mężczyzn skarży się jednak, że nawet radykalna zmiana codziennych nawyków nie przyniosła znaczącej poprawy w zakresie sprawności seksualnej. W takich sytuacjach, najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie rozwiązań kompleksowych, które działają jednocześnie na kilku różnych płaszczyznach.

Tabletki na erekcję czyli jak skutecznie przeciwdziałać problemom z erekcją?

Na rynku można znaleźć sporo suplementów diety nakierowanych na poprawę sprawności seksualnej. Problem w tym, że standardowe tabletki na erekcję zwykle kwalifikują się tylko do jednej z dwóch kategorii:

  • 1. Działają jedynie na zasadzie doraźnego wsparcia erekcji
  • 2. Wykazują działanie długoterminowe, poprzez codzienne dostarczanie organizmowi odpowiednich składników odżywczych

Niestety, taki model suplementacji bardzo często okazuje się nieskuteczny. Wszystko przez to, że nasz organizm stanowi naprawdę skomplikowany system, o czym doskonale wiedzą np. zawodowi kulturyści. W kulturystyce standardowo stosuje się nie tylko codzienną suplementację, lecz także suplementację przedtreningową.

Dopiero połączenie tych dwóch elementów zapewnia odpowiednie rezultaty jeśli chodzi o problemy z erekcją. Podobnie wygląda to w przypadku problemów z erekcją. Odpowiednie rozwiązanie mogą więc stanowić zaawansowane tabletki na erekcję, takie jak Eron Plus. Preparat ten de facto składa się z dwóch odmiennych form suplementacji:

  • 1. Eron Plus
  • 2. Eron Plus Before

Pierwsza z form jest przeznaczona do stosowania regularnego w celu dostarczenia organizmowi kompleksu substancji odżywczych, które dodatnią wpływają na sprawność seksualną. Eron Plus Before jest natomiast przeznaczony do stosowania bezpośrednio przed stosunkiem, tj. wykazuje silne działanie doraźnie stymulujące erekcję a także potężne działanie energetyzujące. Połączenie dwóch płaszczyzn działania: suplementacji regularnej oraz doraźnego wsparcia erekcji sprawia, że Eron Plus stanowi jeden z najlepszych produktów na erekcję, jakie są obecnie dostępne na rynku.

Kategorie: Blog